אירועים בתל אביב הם דברים שקורים לנו במהלך החיים, הרבה דברים יכולים להיות אירועים בתל אביב מכיוון שאירועים בתל אביב יכולים להיות חיוביים ושליליים. אירועים בתל אביב חיוביים הם אירועים בתל אביב כמו חגיגות בת מצווה, בר מצווה, ברית מילה, חתונה ואולי סתם איזה יום הולדת או יום נישואים, גם לידה, בלי קשר לברית המילה היא אירוע משפחתי בפני עצמו, יש כאלה שגם יגדירו חגים בתור אירועים בתל אביב. אירועים בתל אביב עצובים לעומת זאת הם אירועים בתל אביב כמו פטירה של משהו, לא עלינו, תאונת דרכים, אירועים בתל אביב בטחוניים שונים, כל דבר שהוא לא בשגרה יוכנס להגדרת אירועים בתל אביב.

אבל לרוב כשאנחנו מדברים על אירועים בתל אביב כוונתינו היא כל מה שדורש מאיתנו לשכור איזה אולם גדול עם איזה תקליטן גדול ועם הזמנות, אירועים בתל אביב בשבילנו נהיו מסחטות מטורפות של כסף ואנרגיה שבסופו של דבר, גם אם נסכים להודות בזה בפני עצמנו וגם אם לא, נועדה לרצות רק את דעתם של אנשים אחרים, להרשים אותם. כשאנחנו עושים אירועים בתל אביב אנחנו פחות דואגים לכך שהאורחים יהנו אלא יותר חשוב לנו שהם יקנאו, שהם יזכרו את האירוע הזה גם אחרי שנים מרוב שזה היה אירוע ענק כל אחד מאיתנו רוצה שהאירוע שלו יהיה אירוע השנה, מה שאנחנו לא מבינים שלא כל מה שאנחנו מגדירים אירועים בתל אביב יכולים להיות אירועים בתל אביב של השנה, זה פשוט לא הגיוני.

למה אנחנו ממשיכים לעשות זה? למה להוציא כל כך הרבה כספים שצריך לקחת משכנתא בשבילם? למה אנחנו כל כך מחמירים עם עצמנו? יש אנשים שיגידו שככל שמקשקיעים פחות כסף בחתונה ופחות מאמץ בעיצוב של האולם ובצורה של המנות ככה נהנים מהאירוע יותר כי מתעסקים מסיבת האירוע עצמה. אנשים שהתחתנו באיזה אולם אירועים בתל אביב בחור שכוח אל לאו דווקא פחות מאושרים מזוג שיתחתן בגן אירועים בתל אביב מפואר שהם נאלצו לשלם עליו בבריאות הנפש שלהם ושל ההורים שלהם. 

מי שיכול שילך על זה, שישקיע בהכנת אירועים בתל אביב אבל רובנו לא יכולים אז אנחנו צריכים להפסיק עם זה, אנחנו צריכים להתאמץ על הדברים החשובים. אנחנו שוכחים שרוב הדברים שכל בעלי האולמות לא מזכירים לנו את זה שאירוע לא חייב להיות עם כל התוספות היקרות שהם מציעים. בר אקטיבי הוא ממש לא נצרך, אירועים בתל אביב דורשים רק מזון, מקום לשבת, מוזיקה טובה, כמובן שיהיה סימפטי מבחינת ניקיון ולא יהיה מגעיל להיכנס לשירותים. אבל לא צריך את כל המגנטים האלה שמצלמים את שלל האורחים ומחלקים להם כדי שיהיה תלוי להם על המקרר בבית "מזכרת מהבת מצווה של לילי ישראלי", זה נשמע מאוד מיותר.

מה שעוד חשוב הוא כשאתם עושים אירועים בתל אביב תשתדלו להינות מהם, אל תוותרו על ההנאה שלכם כי בסופו של דבר זה האירוע שלכם ובשבילכם הוא נועד, האורחים לא באו לשמח את עצמם אלא באו לשמח אתכם. נקודה למחשבה....