שירותי קייטרינג – המדריך המקוצר לשירות המתאים דווקא לכם

הילולה ושמחה , חגיגה וגאווה . כמה מילים אלו מסמלות את הישראלי הממוצע . כסף לקנות ספה נורמלית אין לו אבל מאות אלפי שקלים לזרוק על על אירועים מוגזמים יש לו . כל חתונה הופכת במדינתנו הקטנה למיני הפקה של גמר המונדיאל עם זמרים , להקות , די ג'אים , גדוד צלמים ( וידאו , סטילס ועוד ) , מסכים ענקיים ואלכוהול למכביר . מדובר בהפקות יקרות מאוד המנסות לממן עצמן בעזרת האורחים – מתבצעים כיום חישובים מדויקים בנוגע לכמה אורחים צריך להזמין כדי לכסות את עלות האירוע ולעזאזל , אפילו להפיק רווח מהאירוע .

עוד מאפיין של אירועים מסוג אלה הם אותם שירותי קייטרינג ידועים . הרי אין אירוע בלי אוכל ואין אוכל בלי אירוע ובשל כך שירותי קייטרינג מהווים סוג של ממש מתקדם להצלחת האירוע . שירותי קייטרינג גם אינם עולים קצת אך בהתחשב בתפיסה הגורסת כי חלק מהשיפוט לגבי אירוע נוגע לרמת האוכל שהייתה בו ( תמיד עולה השאלה לאחר חתונה כזאת או אחרת – " איך היה האוכל ? " ) הרי שהצרכנים לא מתביישים להוציא סכומי עתק על אותם שירותי קייטרינג .

אך יש שירותי קייטרינג שמתאימים ויש שירותי קייטרינג שמתאימים פחות . כיצד למצוא את אותם שירותי קייטרינג המתאימים לכם ביותר ? ראשית , הכינו תקציב מוגדר . שנית ערכו סקר שוק וגלו מה הן המנות שיכולות להיכלל בתפריט זה אצל כמה חברות שירותי קייטרינג , שלישית , ערכו השוואה מדוקדקת בין החברות השונות לאותם שירותי קייטרינג כדי לגלות מי מהן היא הזולה ביותר אך בו בזמן גם איכותית ברמה מספקת . שירותי קייטרינג – בחירה מושכלת שווה המון .